• Conex/Bänniger žalvarinės srieginės jungtys

Bendra informacija.

Srieginės jungtys  8000 iš "Connex Bänninger" firmos, pagamintos iš žalvario naudojimui įvairiuose įrenginiuose, tiekiančiuose į pastatus komunalines paslaugas, tokias kaip šildymas ar šaldymas, taip pat visose pramonės šakose (pvz., šilumos tiekimo įrenginiuose, aušinimo sistemose ir kituose vandens, hidraulinėse, pneumatinėse sistemose, techninėse dujų tiekimo sistemose).

Žalvario srieginių jungiamųjų detalių panaudojimo galimybės turėtų būti nustatomos remiantis kiekvienos įdiegimos sistemos techniniais reikalavimais.

"Conex Bänninger" žalvario susukamosios  jungiamosios detalės pagamintos pagal PN-EN 1254-4 standarto reikalavimus. Jungčių su paprasta konstrukcija (movos, nipeliai) gamyba atliekama apdirbant. Kitos jungtys (alkūnės, trišakiai) gaminami karštojo presavimo būdu.

Conex Bänninger srieginiai sujungimai būdingi didelio tikslumo matmenimis. Skersmuo yra nuo ¼ 'iki 4'.

Medžiaga ir sriegiai.

8000 srieginės jungtys pagamintos iš žalvario (vario-cinko lydinio) su simboliu CuZn40Pb2, pagal standarto PN-EN 12165 reikalavimus (medžiagos numeris CW617N). Jos naudojamos varinių vamzdžių prijungimui pagal PN-EN 1057.

Visi jungiamieji sriegiai atitinka PN-EN 10226-1 standarto reikalavimus (ISO 7-1), jungtis su sandarumu, gautu ant sriegio vijų: kūginis išorinis sriegis ir cilindrinis vidinis sriegis R / Rp.

Sraigtiniai sujungimai atitinka PN-EN ISO 228-1 standarto reikalavimus, jungtis su sandarumu, kuris nėra gautas ant sriegio - išoriniai ir vidiniai G / G sriegiai.

Korozijos charakteristikos.

Esant sąlyčiui su vandeniu, įvairiais druskų tirpalais ir organiniais skysčiais,  žalvaris CuZn40Pb2 nepasiekia aukšto atsparumo lygis, būdingo bronzai.

Šiose juntyse, esant tam tikroms sąlygoms (vandenims, turintiems didelį chlorido kiekį ir mažą karbonatinį kietumą), gali atsirasti selektyvi korozija dezincifikacijos (cinko irimo) būdu.

Be to, ši medžiaga - po darbo šaltyje, esant išoriniam ir (arba) vidiniam tempimo įtempiui bei kai kurių koroziją sukeliančių medžiagų (amoniako, aminų, amonio druskų) veikimui vienu metu - yra linkusi į koroziją.

Vidiniai įtempimai taip pat gali būti sukurti vėliau, surinkimo metu arba tolesnio apdorojimo metu, todėl turėtumėte vadovautis  šių medžiagų  montavimo instrukcijomis.