• +GF+ elektra virinamos jungtys PE vamzdžiams

+GF+ elektra virinamos jungtys PE vamzdžiams

Tiekėjų nuorodos: Dokumentai:

Georg Fischer Ltd. gaminamos elektra virinamos ir bespiralės jungtys skirtos PE vamzdžių jungimui.Elektra virinamos jungtys turi gamykloje įlietą plieninę spiralę, kuri atlieka kaitinimo funkciją. Jos virinamos elektriniais movinio suvirinimo aparatais, kuriais kaitinama spiralė, sulydanti jungtį su vamzdžiu ar kitomis bespiralėmis PE jungtimis. Bespiralės jungtys dar skirstomos į monolitines (lietas) ir segmentines (pagamintas iš atskirų segmentų). PE bespiralės jungtys gali būti virinamos sandūrinio suvirinimo aparatais, elektriniais movinio suvirinimo aparatais, naudojant jungtis su elektrinėmis spiralėmis, arba jungiamos mechaniškai, naudojant adapterius ar movas.Gamintojas šią įvairių jungčių, sklendžių, vožtuvų, balnų ir kitų detalių visumą pavadino ELGEF®Plus sistema. Šios sistemos įvairių modulinių detalių dėka, galima jungti ir kitokių tipų vamzdynus flanšinių jungčių, nerūdijančio pllieno ar žalvarinių sriegių pagalba.

ELGEF®Plus sistemos jungtys gaminamos iš PE100 medžiagos ir atitinka EN 12201 (vandentiekis, nuotekos) bei EN 1555 (dujos) standartų reikalavimus. Kai PE100 SDR11 slėgio klasė vandeniui - PN16, dujoms - PN10.

Galimi diametrai nuo 20 mm iki 1200 mm.

ELGEF®Plus sistemos jungtys turi tuo pačius privalumus kaip ir PE vamzdžiai:

  • mažas svoris lyginant su ketumi ar plienu;
  • atsparumas daugumai cheminių medžiagų;
  • atsparumas bakterijom, grybeliui ir pan.;
  • medžiagos tvirtumas;
  • ilgaamžiškumas.

Georg Fischer Ltd. produktai, tame tarpe ir ELGEF®Plus sistemos jungtys išbandytos ir sertifikuotos visuose stambiausiuose institutuose ir sertifikavimo centruose. Išduoti sertifikatai DWGW, SVGW, KIWA, ROSS Technadzor, Gaz de France, Gas Natural ir t.t.