jūsų prekių
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias!
Skambinkite mums

Kontaktai

Rekvizitai

Įmonė UAB: Gairana
Įmonės kodas: 234978950
PVM kodas: LT349789515
Adresas: IX-ojo Forto g. 37, LT-48100 Kaunas
A.S.: LT747300010000096985
Bankas: AB SWEDBANK
Banko kodas: 73000

Ugnius Savickas
Padalinio vadovas
phone
8 686 52897
email
ugnius@gairana.lt
Andrius Jonynas
Projektų vadovas
phone
8 618 35531
email
vadyba@gairana.lt
Mindaugas Stankevičius
Projektų vadovas
phone
8 616 75733
email
mindaugas.stankevicius@gairana.lt
Karolis Kiškiūnas
Vidaus inžinerinių tinklų pardavimų vadovas
phone
8 673 51741
email
karolis@gairana.lt
Audrius Banionis
Vidaus inžinerinių tinklų pardavimų vadybininkas
phone
8 684 93180
email
audrius@gairana.lt
Eimantas Zaica
Vidaus inžinerinių tinklų klientų aptarnavimo vadybininkas
phone
8 671 38574
email
eimantas@gairana.lt
Darius Kalvaitis
Importo skyriaus vadovas
phone
8 618 56257
email
darius.kalvaitis@gairana.lt
Tadas Čekanavičius
Vidaus inžinerinių tinklų importo vadybininkas
phone
8 673 19212
email
sildymas@gairana.lt
Inesa Astranskaitė
Importo vadybininkė
phone
8 619 66951
email
inesa@gairana.lt
Alma Kristina Liubinaitė
Projektų vadovė
phone
8 674 98902
email
alma@gairana.lt
Evaldas Stankevičius
Klientų aptarnavimo vadybininkas
phone
8 687 29242
email
evaldas@gairana.lt
Albertas Višnevskis
Sandėlio vedėjas
phone
8 620 12034
email
centras.sandelys@gairana.lt

Paulius Vėbra
Padalinio vadovas
phone
8 686 75275
email
paulius@gairana.lt
Aurelijus Tvaska
Logistikos vadovas
phone
8 674 15517
email
aurelijus@gairana.lt
Vladas Grinevičius
Projektų vadovas
phone
8 615 69752
email
vladas@gairana.lt
Aistė Vainilaitienė
Projektų valdymo vadybininkė
phone
8 611 50022
email
aiste@gairana.lt
Vitalij Trusov
Sandėlio vedėjas
phone
8 616 25031
email
vilnius.sandelys@gairana.lt

Artiom Šilo
Padalinio vadovas
phone
8 613 76313
email
artiomas@gairana.lt
Marijus Girčius
Projektų vadovas
phone
8 663 58605
email
marijus@gairana.lt
Aleksandr Lantuchov
Projektų vadovas
phone
8 675 56573
email
aleksandras@gairana.lt
Jurijus Kurbangalijevas
Pardavimų vadybininkas
phone
8 645 04221
email
jurijus@gairana.lt
Margarita Bartninkaitė
Klientų aptarnavimo vadybininkė
phone
8 616 50129
email
klaipeda@gairana.lt

Giedrius Aleknavičius
Padalinio vadovas
phone
8 672 81179
email
giedrius.aleknavicius@gairana.lt
Modestas Lingaitis
Projektų vadovas
phone
8 620 12057
email
modestas@gairana.lt
Jolita Erencaitė
Klientų aptarnavimo vadybininkė
phone
8 608 41480
email
jolita@gairana.lt

Giedrius Aleknavičius
Padalinio vadovas
phone
8 672 81179
email
giedrius.aleknavicius@gairana.lt
Kęstutis Petruševičius
Projektų vadovas
phone
8 686 51007
email
kestutis@gairana.lt
Giedrius Steponavičius
Projektų vadovas
phone
8 610 33918
email
giedrius.steponavicius@gairana.lt

Darius Račkauskas
Padalinio vadovas
phone
8 675 54924
email
darius@gairana.lt
Saulius Kudarauskas
Atsargų valdymo vadybininkas
phone
8 675 54594
email
alytus@gairana.lt

Aloyzas Staugaitis
Padalinio vadovas
phone
8 620 12050
email
aloyzas@gairana.lt
Saulius Vencius
Klientų aptarnavimo vadybininkas
phone
8 698 35450
email
marijampole@gairana.lt

Igor Boicovs
Projektu vadovas Latvijoje
phone
37127791855
email
riga@gairana.lv
2006 - 2022 UAB Gairana. Visos teisės saugomos